Tarasy

Tarasy z drewna to niekończąca się moda. Niegasnącą popularnością cieszy się modrzew, świerk skandynawski lub sosna. Coraz częściej też, budujemy tarasy z drewna egzotycznego. Każde z nich ma swoje unikalne cechy. W wyborze najwłaściwszego pomogą nasi fachowcy.

Deski kompozytowe to ciągle dynamicznie rozwijający się rynek. W ostatnich latach zaszły duże zmiany stylistyczne, oraz postęp technologiczny i materiałowy. Pozwala nam to korzystać z produktów spełniających najwyższe wymagania – w szczególności tych produkowanych na polskim rynku.

Taras wykonany z gresu to obecnie designerskie mistrzostwo świata. Mamy przyjemność współpracować z producentami, dla których liczy się miejsce w ścisłej czołówce.

Drewne wprowadza w trans – zabiera na wycieczkę po przyjemnej w dotyku powierzchni, sięgającego granicy marzeń tarasu. Jest na nim miejsce na twój ulubiony fotel, stolik – wokół którego posadzisz przyjaciół i dywanik – dla twojego czworonoga. Z resztą możesz tam robić co chcesz,… to przecież taras z twoich marzeń.

My tylko… przenosimy je to do rzeczywistości.

DREWNE