Pergole drewniane

Konstrukcja

Drewno jest materiałem wdzięcznym w obróbce – pozwala nam na niemal nieograniczoną swobodę stylu. Umiejętny rzemieślnik potrafi nadać mu niemal dowolny kształt i przeznaczenie. Budując pergole, liczymy się z wysoce spersonalizowanym projektem. Z których każdy musi uwzględniać warunki terenowe i wymagania konstrukcyjne.

Za stabilizację odpowiada właściwe zakotwienie; w rzetelnie przygotowanych fundamentach lub bezpośrednie mocowanie do bryły budynku.

Istotną kwestię stanowią przekroje drewna i jego rodzaj. Klientom staramy się doradzić wybór drewna konstrukcyjnego. Jego wysoka jakość zapewnia zarówno estetyczną trwałość oraz stabilność struktury. Posiada ono także podwyższoną oporność na pleśń, grzyb.

Projekt

Zaczynamy od ogólnej koncepcji, od określenia potrzeb i wymagań. Skrupulatny pomiar wykonany na miejscu inwestycji nanosimy następnie na projekt a samą realizację poprzedza rzetelna wycena i wstępne zestawienie kosztów.

Kontakt i współpraca

Dbałość o dobry kontakt i płynny przepływ informacji jest kluczowym elementem naszej pracy. Przedstawione propozycje muszą zbiegać się z indywidualnymi potrzebami klienta. Natomiast wysoki poziom zadowolenia ze współpracy, jest jest przez nas traktowany kolejna szansa na ciekawą realizację.

Ochrona i pielęgnacja

Ochrona i finalne wykończenie pergoli – czyli to co tak na prawdę przykuwa wzrok. Na tym etapie, o ile projekt nie przewiduje inaczej; rekomendujemy lakiery oleje i impregnaty renomowanych marek. Dzięki temu drewno w sposób najbardziej trwały zabezpieczy swoją strukturę i zachowa wszystkie esencjonalne cechy naturalnych źródeł z którego pochodzi.

Do konserwacji oraz podkreślenia unikalnej faktury drewna, stosujemy profesjonalne produkty takich firm jak OSMO, REMMERS i SADOLIN. Mamy więc pewność, że dzięki należytej pielęgnacji, praca naszych rąk przetrwa dekady – ciesząc swoimi praktycznymi i estetycznymi walorami.